ارتباط با سامانه پیام کوتاه فناوران وب ایران

ارتباط با سامانه

( برای ارتباط با سامانه و مشاوره رایگان در زمینه سامانه پیام کوتاه همه روزه می توانید با استفاده از طربق زیر با ما در ارتباط باشید )

ارتباط از طریق پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۵۸۸۱۱

ارتباط از طریق پیام کوتاه: ۵۰۰۰۲۲۲۵۰۰

تلفن: ۶۵۱۴۳۰۰۷-۰۲۱

تلفن: ۶۵۱۴۳۶۱۹-۰۲۱

ساعت تماس اداری :

شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸

پنجشنبه ۹ الی ۱۴:۳۰

روابط عمومی : info@incsms.ir

فروش:

email_imager

پشتیبانی:

email_image

ادرس :: تهران، مارلیک، بلوار هفت تیر، میدان سپاه، خیابان سحر، پلاک ۱۳

توجه :: کسانی که پنل خود را دریافت کرده اند برای شارژ حساب خود و یا استعلام خط اختصاصی فقط از طریق قسمت تیکت پنل خود امکان پذیر می باشد .در صورتی که جواب خود را نگرفتید می توانید از شماره های بالا با ما در ارتباط باشید

پشتیبانی تلفنی جز ایام تعطیل رسمی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۸و روزهای پنج شنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۴:۳۰می باشد.

.

سیستم ارسال تیکت : امکان ارسال تیکت و طرح درخواستهای پشتیبانی در داخل نرم افزار سامانه پیام کوتاه فراهم شده است.
تیکتها و درخواستهای پشتیبانی پس از بررسی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ داده می شوند.

.

سامانه گفتگوی آنلاین : پشتیبانی آنلاین فناوران وب ایران در اکثر ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات شما می باشد.

.

ارتباط با سامانه از طریق شماره پیامک: شماره پیامک ۵۰۰۰۲۲۲۵۰۰ جهت دریافت درخواستهای فوری و همچنین انتقادات و پیشنهادات کاربران راه اندازی شده اشت. پیامکهای دریافتی این سامانه در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی خواهند شد.

.

تیکت پشتیبانی خارج از سامانه : اگر پنل سامانه پیام کوتاه را هنوز دریافت نکردید و نمی توانید از قسمت تیکت داخل سامانه سوالهای خود را مطرح کنید می توانید از این قسمت سوالهای خود را مطرح و در کوتاه ترین زمان پاسخگوی سوالات شما می باشیم. ( تیکت های پشتیبانی خارج از سامانه کلیک کنید )

.

کاربران گرامی سامانه پیام کوتاه فناوران وب ایران احتراما از شما خواهشمندیم کلیه موارد خود را از بخش پشتیبانی داخل سامانه پیگیری نمایید . تیکت پشتیبانی داخل سامانه پیام کوتاه فعال می باشد . اما در صورتی که موفق به برطرف کردن مشکل خود نشدید و یا نیاز داشتید با اپراتور های پشتیبانی به صورت تلفنی در ارتباط باشید ، میتوانید از طریق شماره تلفن بخش پشتیبانی در ساعات معین شده تماس حاصل نمایید .

..


Copyright © 2015. All Rights Reserved * Web Design by : INCWEB.IR