ارسال پیامک با نام تجاری

ارسال پیامک با نام تجاری,پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی با نام تجاری,ارسال با نام تجاری,ارسال اس ام اس با نام تجاری,ارسال پیامک با اسم تجاری به جای شماره

ارسال پیامک با نام تجاری

ارسال پیامک با نام تجاری

یکی از بهترین روشهای تبلیغات بر روی تلفن های همراه که ماندگاری بسیاری را در ذهن های افراد داراست , ارسال پیامک با نام تجاری است . به جای اینکه ارسال شما با شماره پیامکی ارسال گردد می توانید از ارسال با نام تجاری استفاده نمایید .این موضوع این امکان را به شما می دهد که با دیگر پیامک های تبلیغاتی متمایز شوید . فعال سازی این سرویس برای شرکت ها , تنها با ارائه نامه رسمی از سوی آنها امکان پذیر است . این مسئله تنها به جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی تهیه سازی شده است .

از مهمترین ویژگی های این سرویس میتوان موارد زیر اشاره کرد :

اولین چیزی که باعث جلب توجه گیرنده میشود برند و نام تجاری شما میباشد که گیرنده ابتدا ان را مشاهده میکند.

ارسال پیامک فارسی با نام تجاری بر روی خطوط همراه اول و ایرانسل

قیمت هر پیامک طبق جدول تعرفه پیامک ها می باشد و هیچ تفاوتی با پیامک عادی نخواهد داشت .

شما میتوانید آدرس وب سایت خود را نیز به جای شماره ارسال نمائید.

سرعت بسیار بالا در ارسال های انبوه.

از معایب این سرویس میتوان به مورد ذیل اشاره کرد :

نام های تجاری دریافت پیامک ندارند .

…………………ارسال پیامک با نام تجاری

فعال سازی :

ارسال با نام دلخواه ، توسط شما و از طریق پنلی که از فناوران وب ایران دارید صورت می گیرد ، بنابر این مدیریت ارسال ها توسط خودتان صورت خواهد گرفت ، این روش ارسال کاملا قانونی بوده و به اپراتورهای همراه اول و ایرانسل ارسال انجام می گردد و به جای شماره ، هدر مورد نظر شما نمایش داده می شود .

تنها مشتریان حقوقی (شرکت ها) و ارگان های دولتی و بانک ها ، با نام تجاری خود (نام شرکت یا برند ثبت شده خود) می توانند درخواست دهند ، تایید اعطای نام تجاری برعهده همراه اول بوده و فقط شرکت ها یا سازمانها مورد تایید قرار میگیرند .

تایید نام تجاری مورد نظر شما توسط اپراتور بین ۵ تا ۲۵ روز کاری زمان نیاز دارد .

جهت ارسال پیامک با نام تجاری بر روی اپراتورهای همراه ، خواهشمندیم درخواستهای خود رابه صورت مکتوب به ایمیل info@incsms.ir ارسال نمائید.


Copyright © 2015. All Rights Reserved * Web Design by : INCWEB.IR