کاربردهای پیام کوتاه فناوران وب ایران برای آتلیه ها و عکاسی ها

سامانه پیام کوتاه برای آتلیه ها عکاسی ها,پیام کوتاه برای آتلیه ها عکاسی ها,کاربرد سامانه پیام کوتاه برای عکاسی ها,سامانه پیام کوتاه آتلیه ها عکاسی ها

سامانه پیام کوتاه برای آتلیه ها عکاسی ها

سامانه پیام کوتاه برای آتلیه ها عکاسی ها

تبلیغات در دنیای امروزه،نقش مهمی را در پیشبرد کسب و کار ایفا می کند.در این میان باید توجه داشت،درست و کم هزینه تبلیغ کرد. در سالهای گذشته برای اینکه بتوان خدمات و محصولات را در شهر ، استان ، کشور و حتی به دنیا معرفی کرد باید هزینه و زمان زیادی استفاده میکردند. در حالی که روش تبلیغات پیامکی نیاز به زمان و هزینه بالا نیست و شما می توانید با کمترین هزینه در سریع ترین زمان تمام افراد شهر ،استان ، کشور را از خدمات خود آگاه کنید.
شما می توانید با دریافت یک سامانه پیام کوتاه برای اتلیه و عکاسی خود اقدام به تبلیغات و فضاسازی های تبلیغاتی در یک شهر یا یک منطقه نمایید .

.

آنچه در ادامه خواهید خواند برخی از ویژگی های سامانه پیام کوتاه برای آتلیه ها عکاسی ها

برخی مزایای سامانه پیام کوتاه همراه: ۱- برای استفاده از سامانه پیام کوتاه نیازی به نصب هیچگونه نرم افزار و سخت افزاری نخواهد بود و تنها با نام کاربری و رمز عبور با امنیت بسیار بالا از طریق اینترنت میسر است.۲- خطوط ارسال پیامک مجازی بوده و نیازی به هیچ سیستم سخت افزاری نیست.۳- سرور سامانه ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آنلاین میباشد و ارسال و دریافت بدون هیچ محدودیتی صورت میگیرد.۴- به دلیل اینترنتی بودن این سرویس شما بدون محدودیت مکانی به پنل خود دسترسی خواهید داشت.۵- محیط پنل ارائه شده کاملا فارسی و ساده طراحی شده است تا کاربر براحتی با آن کار کند.

.

کاربرد های سامانه پیام کوتاه برای آتلیه ها عکاسی ها :

ارسال پیامک به مشتریان برای یادآوری قرار یا تاریخ

ارسال تبلیغات پیامکی آتلیه ها و عکاسی ها

.

امکان ارسال پیامک تخفیف در اعیاد و جشن ها به مشتریان

ارسال تشکر از تماس به نام اشخاص بعد از تماس با آتلیه

.

ارسال پیامک به نام برای تبریک اعیاد و مراسم به مشتریان

قرار دادن امکان پیگیری سفارش به مشتریان از طریق ارسال پیام کوتاه به شماره شما

.

افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان

ایجاد نظرسنجی

.

نکات عکاسی

شما می‌توانید با ارسال نکات عکاسی، آن‌ها را از میزان تخصص و تجربه خود آگاه سازید و نظر مثبت آن‌ها را نسبت به خود جلب نمایید.

مثال: تا حد امکان سعی نمایید از پوشیدن لباس راه راه در هنگام عکاسی خودداری نمایید تا عکس گرفته شده بهتر جلوه نماید ( آتلیه عکاسی نامبروان )

.

تخفیف های مهلت دار

شما می توانید با ارسال تخفیف‌ مهلت‌دار مشتریان بیشتری را در ساعت خلوت به آتلیه عکاسی خود بکشانید. مشخصا بهتر است مهلت این تخفیف‌ را با  توجه به ساعات شلوغی و خلوتی عکاسی خود مشخص کنید تا تقریبا در تمام  روز مشتری داشته باشید و ساعتی را بی کار و بدون مشتری سپری نکنید.

مثال: آتلیه عکاسی اکسیر : این هفته همه روزه در صورت حضور تا ساعت ۷ ۲۰% تخفیف شامل حال شما خواهد شد.

.

ارسال پیام کوتاه منطقه ای از طریق نقشه سامانه برای منطقه مورد نظر

سرعت بالای ارسال سامانه پیام کوتاه

دریافت نظرات، انتفادات و پیشنهادات از طریق سامانه پیام کوتاه

(هر پیامک ۱۱ تومان هر تماس با موبایل ۱۴۰ تومان)

.

ارسال پیامک از دکل ایرانسل (BTS) منطقه شما

.

استفاده کوپن تخفیف برای آتلیه ها و عکاسی ها ( کلیک کنید )

ارائه کوپن‌ تخفیف می‌تواند مشتریان بسیاری را به سالن عکاسی شما  بکشاند. کافی است از مشترکان خود بخواهید با نشان دادن پیامک شما یک تخفیف  یا هدیه ویژه از طرف شما دریافت کنند.

مثال: آتلیه عکاسی کفشدوزک : با نشان دادن این پیامک ۲۵% تخفیف برای عکس خود بهرمند شوید.

.

آنچه در این بخش می بینید برخی از ویژگی سرویس فناوران وب ایران برای آتلیه ها و عکاسی ها در سرتاسر کشور می باشد .اگر کمی به

پیرامون خود بیشتر نگاه کنیم رقبا بسیار وجود دارند در میان تبلیغات رقبا دیده شدن کار اسانی نیست. و خیلی خوب هم در حال فعالیت

می باشند. آتلیه ها و عکاسی ها می توانند به وسیله پیام کوتاه بسیاری از خدمات خود را با پیامک انجام داده و باعث افزایش مشتری شود

و مهمتر از این رضایت مشتری که منجر به سود بیشتر می شود را جلب کند. این مثالها بخشی از تکنیکهای پیامکی برای جذب مشتری برای آتلیه ها می باشد.

شما می توانید با کمی فکر و دقت از روشهای مختلف برای جذب مشتری استفاده کنید.

.

توجه کنید که شما برای جذب مشتری هر نکته را می توانید از طریق پیام کوتاه تست و اجرایی کنید چون :

اس ام اس تنها تبلیغی است که همه میخوانند!

.

به منظور سفارش پنل پیام کوتاه بر روی ثبت نام انلاین کلیک نمایید.

.


Copyright © 2015. All Rights Reserved * Web Design by : INCWEB.IR